CAC POSUŠJE 2018 - REZULTATI
RESULTS CAC POSUŠJE 2018
I.FCI JUDGE: VOJISLAV AL DAGISTANI
1 AUSTRALIAN SHEPHERD DOG cat.no 5
2 BOSERON cat.no 27
3 BERGER BLANC SUISSE cat.no 17
II.FCI JUDGE: NIKOLA SMOLIĆ
1 DOGO ARGENTINO cat.no 39
2 MITTELSCHNAUZER (papar-saltz) cat.no 123
3 ZWERGSCHAUZER (schwarz-silver) cat.no 101
III.FCI JUDGE: JASNA MATEJČIĆ
1 AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER cat.no 151
2 JACK RUSSELL TERRIER cat.no 161
3 STAFFORDSHIRE BULL TERRIER cat.no 169
IV.FCI JUDGE: MIRKO PETRIŠIN
1 DACHSHUND STANDARD KURZHAAR cat.no 185
2 DACHSHUND ZWERG RAUHHAAR cat.no 188
3
V.FCI JUDGE: NEBOJŠA ŠVRAKA
1 THAI RIDGEBACK DOG cat.no 124
2 WOLFSPITZ cat.no 225
3 ZWERGSPITZ- POMERANAC cat.no 225
VI.FCI JUDGE: MOMČILO MILIĆ
1 BIGL cat.no 317
2 RHODESIAN RIDGBACK cat.no 276
3 DALMATIAN cat.no 260
VII.FCI JUDGE: MOMČILO MILIĆ
1 MAĐARSKA VIŽLA (kratkodlaka) - MAGYAR VIZSLA cat.no 290
2 VAJMARSKI PTIČAR - WEIMARANER cat.no 293
3 ENGLESKI SETER - ENGLISH SETTER cat.no 287
VIII.FCI JUDGE: MIRKO PETRIŠIN
1 LABRADOR RETRIEVER cat.no 197
2 AMERICAN COCKER SPANIEL (black cat.no 190
3 GOLDEN RETRIEVER cat.no 203
IX.FCI JUDGE: SANJA VRETENIČIĆ
1 KOVRDŽAVI BIŠON - BICHON A POIL FRISE cat.no 340
2 BOSTON TERRIER cat.no 310
3 EPAGNEUL NAIN CONTINENTAL (PAPILLON) cat.no 339
X.FCI JUDGE: MOMČILO MILIĆ
1 GREYHOUND cat.no 354
2 RUSKI HRT-BARZOJ - BORZOI cat.no 302
3 VIPET - WHIPPET cat.no 305
NON RECOGNISED DOG BREEDS BY FCI
1 RUSSKAYA TSVETNAYA BOLONKA cat.no
2 VOSTOCHNO EVROPEISKAYA OVCHARKA cat.no
JUNIOR HANDLING JUDGE: VOJISLAV AL DAGISTANI
1 Ivana Malavrazić - Boston terijer cat.no
2 KOVRDŽAVI BIŠON - BICHON A POIL FRISE cat.no
3 Kristina Marljukić - Jazav. Oš. Patuljasti cat.no
BABY 3-6 M. JUDGE: JASNA MATEJČIĆ
1 DALMATIAN cat.no 259
2 BOSTON TERIJER cat.no 308
3 ISTARSKI OŠ. GONIČ cat.no 207
PUPPY JUDGE: VOJISLAV AL DAGISTANI
1 DACHSHUND cat.no 189
2 CANE CORSO cat.no 23
3 AUSTRALIAN SHEPHERD cat.no 2
BREED PAIR JUDGE : MIRKO PETRIŠIN
1 TORNJAK cat.no 129 135
2 DACHSHUND cat.no 188 189
3 STAFORD BUL TERIJER cat.no 173 175
BREED GROUP JUDGE: MOMČILO MILIĆ
1 Mađarska Vižla cat.no
2
3
BEST VETERAN JUDGE: NEBOJŠA ŠVRAKA
1 MALI TALIJANSKI HRT cat.no 301
2 ISTARSKI KD. GONIČ cat.no 267
3 cat.no
JBIS JUDGE: MIRKO PETRIŠIN
1 CANE CORSO cat.no 63
2 PUDLA VELIKA (bijela) - GRAND CANICHE (blanc) cat.no 344
3 NJEMAČKI PATULJASTI ŠPIC cat.no 226
BIS JUDGE : SANJA VRETENIČIĆ
1 DOGO ARGENTINO cat.no 31
2 AUSTRALIAN SHEPHERD cat.no 5
3 BIGL cat.no 250