ODRŽANA SPECIJALKA TORNJAKA RAMA 2014.

Danas je u organizaciji kinoloških klubova „Rama“ i „Tomislavgrad“, u prelijepom proljetnom ambijentu u dvorištu restorana „Kod babe Janje“ na Makljenu, održana dvanaesta Specijalka Tornjaka Rama 2014.

Prije početka izložbe okupljenima se, kratkim govorom, obratio predsjednik KK „Rama“ gospodin Luka Tadić poželjevši dobrodošlicu svim izlagačima. Izložbu Tornjaka svečano je otvorio načelnik općine Prozor-Rama dr. Jozo Ivančević, dobivši pri tome Zahvalnicu od KK „Tornjak“ Rama za dugogodišnju financijsku podršku Udruzi pri organizaciji ovakvih susreta. Riječi dobrodošlice i uspješno natjecanje poželio je izlagačima i predsjednik Kinološkog saveza Herceg-Bosne g. Perica Jukić iz Žepča. Na izložbi je nastupilo tridesetak izlagača s 50ak tornjaka. Pokrovitelji Specijalke Rama 2014. bili su općina Prozor-Rama i Elektroprivreda HZ HB d.d. Mostar. Medijski pokrovitelji bili su Radio Rama i ramski Internet portal Rama-Prozor.info. Za najljepšeg psa izložbe izabran je tornjak Atila Rundo, vlasnice Ane Kovač iz Križevaca, RH. Inače, tornjak Atila Rundo bio je i svjetski šampion 2009. Najljepša ženka na izložbi je tornjak Bistra, čiji je vlasnik Ilija Sliško iz Tomislavgrada.

Preuzeto s rama-prozor.info

Thumbnail image for Datoteke/Novosti/img_1071.jpg