CACT BiH-zec Grude

U organizaciji KSHB i KU Grude održana je 24.04.2016. u Grudama utakmica na zeca državnog karaktera CACT BiH-zec.
U katalogu prijavljeno 18 pasa od čega je nastupilo njih 17. ,a najbolje se plasirala ženka Istarskog kratkodlakog goniča koja je nastupila pod rednim brojem 10, BERA-BELA, BHR 20661, vlasnika i vodiča gosp. Milenka Luburića čl. KU „Prijatelji“ Čitluk i osvojila zasluženo titulu CACT BiH-zec sa 98 bodova.
Drugolasirani pas bez titule bio je AS, BHR 12212 Istarski kratkodlaki gonič gosp. Donija Mikulića čl. KU „Grude“ Grude koji je osvojio 87. bodova i treći pas bio je Bobi, BHR 10521, Srpski trobojni gonič Ivice Vidovića KU „Prijatelji“ Čitluk koji je osvojio 59 bodova, a ostali psi nisu imali sreće u pronalazku ili gonjenju diviljači.
Nešto teže se divljač pronalazila, vrijeme kišovito i prohladno. Na manifestaciji sudili su kinološki suci Miran Radišić iz Čitluka i Ante Udovičić iz Imotskog (HR).
Domaćin KU „Grude“ učinila je sve kako bi se natjecatelji i njihovi ljubimci osjećali ugodno i zadovoljno.
Kinološki pozdrav!

Thumbnail image for Datoteke/Novosti/slikaaa.jpg