CAC MEĐUGORJE 2019 - RESULTSRESULTS CAC MEĐUGORJE 2019
I.FCI - SUDAC: VINCENT O’BRIEN
1. SHETLAND SHEEPDOG - POPPY SLOPE'S CHERISH
Vlasnik: Anna VISSER
2. AUSTRALIAN SHEPHERD DOG - FLYING TO THE MOON DIAMOND STAR
Vlasnik: M. Herbaurt & Shamanaeva L
3. ALASKAN MALAMUTE - MYARTICSERENDIPITY
Vlasnik: Giampiero AVANTAGGIATO
II.FCI - SUDAC: VASKO MUDREŠA
1. ZWERGSCHAUZER (schwarz)- VICTORIOUS STAR INCREDIBLE
Vlasnik: Sergiy Lashin
2. DEUTSCHE DOGGE (black) - VIKTOR –A OF OLD PINK HOUSE
Vlasnik: LUIGI PASCARIELLO
3. TORNJAK - BOSANSKOHERCEGOVAČKI/HRVATSKI PASTIRSKI PAS - URSA
Vlasnik: Marin Begić
III.FCI - SUDAC: DUBRAVKA REICHER
1. SCOTTISH TERRIER - TERRIFIC SMILE BASKERVILLE
Vlasnik: Igor GORDEEV
2. JACK RUSSELL TERRIER - LANTAKA JACK JASON
Vlasnik: ROBERTO COSIMO FACECCHIA
3. IRISH SOFT-COATED WHEATEN TERRIER - JASPER KYD JACOBSON WANTON BUDDY'S
Vlasnik: Andrea TOLNAYOVA
IV.FCI - SUDAC:CAROL MULCAHY
1. DACHSHUND ZWERG KURZHAAR - MAGIK RAINBMAGIK RAINBOW ROSEOW ROSE
Vlasnik: Marita GAGNEUR
2. DACHSHUND KANINCHEN RAUHHAAR - Energy Elegance Gumpert
Vlasnik: David Martinez Borrell
3. DACHSHUND ZWERG LANGHAAR - QUINCAS OIS LIVIN' LA VIDA LOCA
Vlasnik: Hanna KIURU
V.FCI - SUDAC: CAROL MULCAHY
1. ZWERGSPITZ- POMERANAC - OF POMS FOREVER TREVIS GO GO
Vlasnik: Melissa CORDARO
2. AMERICAN AKITA - Russtar Opal
Vlasnik: Marijan Kutnjak
3. ŠIBA – SHIBA - ICHIHIME TAKARA
Vlasnik: TERRA ASTREYA AYANISSHIKI HIME
VI.FCI - SUDAC: DUŠAN PAUNOVIĆ
1. RHODESIAN RIDGBACK - JELANY RED UNO
Vlasnik: Klara Dargile-Muižniece
2. ISTARSKI OŠTRODLAKI GONIČ - BLEKI
Vlasnik: Matea Bulić
3. BIGL / BEAGLE -LEAD NORTH KROLEWSKA ZGRAJA
Vlasnik: Leslie BAZAN
VII.FCI - SUDAC: DUBRAVKA REICHER
1. NJEMAČKI KRATKODLAKI PTIČAR - Pecos Jim de Narente
Vlasnik: Ivan Prele Jerković
2. ENGLISH SETTER - MACBETH DU TERROIR DE SAINTONGE
Vlasnik: Tatiana BERTRAND
3. EPAGNEUL BRETON - Venturellis Don
Vlasnik: Luka Ljubičić
VIII.FCI - SUDAC: DUŠAN PAUNOVIĆ
1. GOLDEN RETRIEVER - Viggo Happy Company
Vlasnik: Radka Stegurova
2. LABRADOR RETRIEVER - RUSMAIRAS SAITLY
Vlasnik: VOROSHILOV NIKOLAY
3. SPANISH WATER DOG - Canina aqua Deep Sea Baby
Vlasnik: Marta Mrduljaš
IX.FCI - SUDAC: ZLATKO KRALJIĆ
1. ŠI-CU - SHIH-ZU - ‘LynsAvenly Quite A Spice Girl’(Spicy)
Vlasnik: Mahy Laetitia
2. RUSSIAN TOY (Longhaired) - STEMPFORT PLUTO
Vlasnik: L.G Pogarelaya
3. LHASSA APSO - MERRIOTT'S JUM THE QUE
Vlasnik: Helle Bekker
X.FCI - SUDAC: VINCENT O’BRIEN
1. VIPET – WHIPPET - Ch Dandy II of Gentle Mind
Vlasnik: Bilal Khan
2. AFGHAN HOUND - Alexandre Dumas Gandamak Slovakia
Vlasnik: Marta Sévellec
3. PICCOLO LEVREIRO ITALIANO - COCCOLINA COLY VON BERČEK
Vlasnik: Milos Kevrešanov
JUNIOR HANDLING SUDAC: ZLATKO KRALJIĆ
1. DACHSHUND
Vlasnik: Kristina Marljukić
2. PRESA CANARIO - Acaymo de Crisdoco
Vlasnik: Bruno Paparella
3. ALASKAN MALAMUTE - MYARTICSERENDIPITY
Vlasnik: Giampiero AVANTAGGIATO
NAJLJEPŠE ŠTENE 3-6 MJ./ BABY SUDAC: DUBRAVKA REICHER
1. DACHSHUND KANINCHEN RAUHHAAR - JACKPOT SUTROMANSKI
Vlasnik: Kristina Marljukić
2. BOULEDOGUE FRANCAIS - SKY DEVIL'S EROS
Vlasnik: Jasmina Brencic
3. ZWERGSPITZ- POMERANAC - Keytail's Talk About Sidonia
Vlasnik: Kevin Gogel
NAJLJEPŠI NAJMLAĐI PAS 6-9 MJ./ PUPPY SUDAC: VASKO MUDREŠA
1. AMERICAN AKITA - Dr.Wolf Passion of Victory
Vlasnik: Nedim Šuta & Ivan Tadić
2. CANE CORSO - AL CAPONE
Vlasnik: Nebojša Skočajić
3. ALASKIAN MALAMUT - JAMESON MIDNIGHT SUNRISE
Vlasnik: Bozena PRAZAKOVA
NAJLJEPŠI UZGOJNI PAR SUDAC: VINCENT O’BRIEN
1. RHODESIAN RIDGBACK- 295,301 CAT.NO.
Vlasnik: Klara Dargile-Muižniece
2. SPANISH WATER DOG – 310,312 CAT.NO.
Vlasnik: Marta Mrduljaš
3. SIBERIAN HUSKY - 447,432
Vlasnik: Marta Merino
NAJLJEPŠA UZGOJNA SKUPINA SUDAC: CAROL MULCAHY
1. RHODESIAN RIDGBACK- 295,301,303 CAT.NO.
Vlasnik: Klara Dargile-Muižniece
2. CHINESE CRESTED DOG – 345,353,355 CAT.NO
Vlasnik: Samu Wikström
3. CANICHE NAIN (marron) – 366,367,368 CAT.NO
Vlasnik: Nadia Del Torto
NAJLJEPŠI VETERAN SUDAC: ZDRAVKO PRANIĆ
1. ZWERGSCHAUZER (schwarz) - QUICKLY DELLE ONDE NERE
Vlasnik: Maria Noris CAZZANIGA
2. SIBERIAN HUSKY- LORD OF THE RING DELLA CONTEA NORMANNA
Vlasnik: Laurent FLENGHI
3. ENGLISH COCKER SPANIEL (Solid colours) - ANTHONY Z VEJMINKU
Vlasnik: Hanna KOTTI
NAJLJEPŠI MLADI PAS - JBIS SUDAC: DUŠAN PAUNOVIĆ
1. DOBERMANN (schwarz) - VALENTINA VIŠNJA V.NOLLYZOR
Vlasnik: Milos Kevrešanov
2. RHODESIAN RIDGBACK - JELANY RED UNO
Vlasnik: Klara Dargile-Muižniece
3. BOULEDOGUE FRANCAIS - Plushy Frenchies Maiko
Vlasnik: Tatjana Blanuša
NAJLJEPŠI PAS - BIS SUDAC: TINO PEHAR
1. DACHSHUND ZWERG KURZHAAR - MAGIK RAINBOW ROSE
Vlasnik: Marita GAGNEUR
2. VIPET – WHIPPET - Ch Dandy II of Gentle Mind
Vlasnik: Bilal Khan
3. ZWERGSCHAUZER (schwarz)- VICTORIOUS STAR INCREDIBLE
Vlasnik: Sergiy Lashin